24 ГОДИНИ ЛЕ-МАНА 2020

Новини

20 Сен 2020

Ле-Ман, 20 вересня 2020 року. Команда Aston Martin Racing виграла 88-ю гонку на витривалість "24 години Ле-Мана». Британський автовиробник, який в останній раз перемагав на всесвітньо відомому добовому марафоні в 2017 році, показав свій найкращий результат на трасі Circuit de la Sarthe, здобувши дві перемоги в класі GTE і вигравши перший Кубок конструкторів FIA WEC.

Екіпаж Vantage GTE № 97 здобув саму бажану перемогу в гонках на витривалість, випередивши команду Ferrari після захоплюючої 24-х годинний боротьби.

Vantage GTE, пілотований Джонні Адамом (Великобританія), Чарлі Іствудом (Великобританія) і Саліхом Йолучем (Туреччина), став лідером у класі GTE Am, а також був визнаний кращим автомобілем в категорії WEC GTE Am в фіналі сезону на Міжнародному Автодромі Бахрейну.

Ніки Тіім (Данія), Марко Соренсен (Данія) і Річард Вестбрук (Великобританія) зайняли 3-е місце в категорії GTE Pro, в результаті випередивши своїх товаришів по команді Лінна і Мартіна на 15 очок.

У класі GTE Am гонка стала величезним розчаруванням для досвідченого гонщика Aston Martin Racing Пола Далла-Лани (Канада), який покладав великі надії на свій 8-й етап Ле-Мана. Видатна швидкість канадця і його товаришів по команді Аугусто Фарфус (Бразилія) і Росса Ганна (Великобританія) виявилася безрезультатною через тривале піт-стопа, за результатами якого лідируючі позиції в гонці були втрачені.

Переможці гонки «24 години Ле-Мана» 2020 року подолали 346 кіл на трасі протяжністю 13,8 кілометра. Алексу Лінну вдалося встановити найшвидше коло серед учасників GTE (3: 50,321). Ніки Тіім пройшов трасу за 10: 02,35 - це швидше, ніж будь-який інший пілот Aston Martin Racing.

Тобіас Мёрсс, генеральний директор Aston Martin: «Я дуже пишаюся своєю командою. Перемога в обох класах GTE і Кубок конструкторів WEC - це доказ якості і найвищого рівня підготовки як команди, так і самого Vantage GTE, а також серійного автомобіля Vantage, на базі якого побудована гоночна модель ».